Wesela

w Wilczym Grodzie

Tworzymy szczęśliwe chwile

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie. Dokładamy wszelkich starań, by ten dzień był niepowtarzalny i pozostawił w Państwa pamięci wspomnienia szczęśliwych i radosnych chwil.

Podczas organizacji przyjęcia weselnego dbamy przede wszystkim o jego odpowiednią oprawę. Piękne wnętrza, eleganckie stoły, unikalne kompozycje z żywych kwiatów tworzą niezapomniany wystrój.

Oferujemy zorganizowanie Ceremonii Ślubnej w naszym pięknym ogrodzie. Ceremonia zaślubin trwa ok 15 min, a goście zaraz po uroczystości mogą udać się na wykwintny obiad, bez zbędnego przejazdu z jednego miejsca na drugie.

Na stołach królują dania tradycyjne w nowych odsłonach. Dbamy o jakość serwowanych potraw oraz ich estetykę. Menu weselne zawsze ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich Państwa oczekiwań.

W cenie organizowanego przez Zajazd Wilczy Gród wesela zapewniamy: chleb powitalny, słodki bufet oraz tort weselny (w przypadku przyjęć od 100 osób). Na specjalne zamówienie oferujemy również: stół wiejski, pieczonego prosiaka i stół myśliwski. W okresie letnim urządzamy grilla.

Oferujemy czekoladową fontannę z dodatkami a najmłodszym gościom możemy zaserwować watę cukrową, popcorn i lody.

Dodatkowo służymy pomocą w:

  • wynajęciu fotobudki
  • zamówieniu fotografa
  • doradztwo w doborze menu, alkoholu

Młodej Parze proponujemy nocleg gratis a gościom nocleg w przystępnej cenie.Przyjęcie weselne
Zajazd Wilczy Gród

Służymy swoim doświadczeniem, spełniając indywidualne oczekiwania Klientów.
Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty stowarzyszonej właśnie dla Ciebie!

 

wilczy gródProjekt i wykonanie Norten.pl